ورود به سامانه
* پست الکترونیکی تان را وارد نمایید .
* فرمت پست الکترونیکی وارد شده نادرست میباشد
* کلمه عبور را وارد نمایید .
* پست الکترونیکی یا کلمه عبور صحیح نمیباشد .
* حاصل عبارت امنیتی را وارد نمایید .
* حاصل عبارت امنیتی نادرست میباشد .
* ورودی نامعتبر بیش از حد مجاز ، حساب کاربری شما به مدت زمان محدودی مسدود گردید .
قبلا ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام در سامانه

روشهای تسلط بر نوشتن در زبان

برای بهبود مهارت نوشتن به زبان انگلیسی باید در واقع هر روز چیزی به زبان انگلیسی بنویسید. طبق تجربه من، بهترین روش این است که به خودتان سخت نگیرید، نوشتن تنها چند خط در مورد آنچه که به تازگی انجام داده اید و یا نظرتان در مورد چیزی که اتفاق افتاده است کافی است.

1 : نوشتن، نوشتن، نوشتن
برای بهبود مهارت نوشتن به زبان انگلیسی باید در واقع هر روز چیزی به زبان انگلیسی بنویسید. طبق تجربه من، بهترین روش این است که به خودتان سخت نگیرید، نوشتن تنها چند خط در مورد آنچه که به تازگی انجام  داده اید و یا نظرتان در مورد چیزی که اتفاق افتاده است کافی است.

2 : نوشته های خود را چک کنید.
اگر به کلاس زبان انگلیسی می روید ، معلم تان احتمالا خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند. در غیر این صورت می توانید www.italki.com یا www.lang-8.com  را امتحان کنید که هر دو نوشته های شما را به طور مجانی تصحیح می کنند.

3 : درست شده ی اشتباهتان را یاد بگیرید.
هنگامی که اشتباهی در نوشته تان پیدا کردید، تصحیح شده ی آن را از حفظ کنید. در غیر این صورت به راحتی ممکن است همان اشتباهات را تکرار کنید. استفاده از نرم افزارهای فلشکارت مانند Anki برای دوره کردن و وب سایت های تمرین کردن گرامر بسیار مفید است.

4 : دامنه واژگان خود را گسترده کنید .
خواندن و مطالعه نه تنها واژگان بیشتری به شما می آموزد بلکه به تدریج زبان شما را پیچیده تر می کند. یادگیری واژگان و اصطلاحات بیشتر شما را با سبک های نوشتن آشنا می کند و کم کم با خواندن و نوشتن بیشتر سبک نوشتن خود را پیدا خواهید کرد.

5 : وقتی می نویسید مراقب باشید.
در آخر باید به این توجه کنید که با در نظر گرفتن چیزهای خیلی کوچک اما بسیار اساسی می توانید به پیشرفت مهارت نوشتن تان کمک کنید.
از راه های آسان بهتر کردن نوشتن این است که به استفاده از حروف بزرگ و علامت های نگارشی مانند ویرگول و نقطه توجه کنید.  تا می توانید پیامک های انگلیسی به دوستان تان بفرستید و به انگلیسی ایمیل بزنید

در این مورد دیدگاه تان را بیان نمایید

* نام خود را وارد نمایید .
لغو
*دیدگاه تان را بیان نمایید .

شرکت در آزمون آنلاین
شما قبلا در این آزمون شرکت نموده اید
کد ملی معتبر نمیباشد
شماره همراه معتبر نمیباشد